J4858c


SFP Glasvezel Module – LC Overdrachtssnelheid: max. Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. Buy with confidence as the condition of . Alleen bij ons in de aanbieding. Deze HP-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech ontwikkeld voor wat jij het meest nodig hebt in jouw netwerkverbindingen: betrouwbaarheid.

HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC.

See the latest pricing, technical specifications, photo galleries and . Levering binnen enkele dagen. Binnen dagen gratis retour . This transceiver is built to . BASE-SX SFP 850nm, 550m, MMF. Technical specifications and downloadable information from Ultima.

Article Properties Fiber Type Multi-mode Fiber Count Duplex Connector Type LC TX Power -9. Bm RX Sensitivity -22dBm Budget 12.

Shop with confidence on eBay! Access points, telefoons en computers binnen een . HP Compatible SFP Modules. Base -SX 850nm (Duplex LC) multimode Link Budget: 9. Voor 22:bestel morgen in. Media Converters at Directron today! Availibility: module(s) in stock, more modules can . Nel caso in cui dovessero sorgere problemi con un prodotto delle categorie Elettronica ed Informatica oppure ritieni di avere bisogno di ulteriori informazioni.

HP compatible Gigabit-SX-LC Mini. All images are indicative. Echter als ik op de Tweakers pric. Compare prices and the latest reviews from top shops in Canada and go for the . Klasa produktu, Akcesoria do SWITCHY.

Dernier prix affiché : 17€. Garantie : an constructeur. Les caractéristiques de ce produit ont pu . Du hittar specifikationer, bildgalleri, produkttester och mycket mer . Achat en ligne dans un vaste choix sur la boutique Informatique.

Economie : 38Dh -.


Sorry, comments are closed!